PS Parkiet

Fotobudka, która zmieni przyjęcie w imprezęęęę!

Tego nie wymażesz z pamięci, to zawsze zobaczysz!

Chcesz aby Twoje
przyjęcie lub impreza
była niezapomniana?

...nie tylko dla Ciebie,
ale również dla
Twoich gości?

FOTOBUDKA?
DOBRZE TRAFIŁEŚ!
Impreza z Time2Party
zawsze będzie udana!

Fotobudka, to urządzenie, które dzięki swej niepowtarzalnej "budowie" i "wielkości", może znaleźć się w ciągu kilku godzin na Twojej MEGA IMPREZIE, w domu, w przedszkolu, w firmie itp... W odróżnieniu od innych atrakcji, jest mało wymagająca, wystarczy, aby włożyć wtyczkę do zasilania.

W tym momencie impreza się zaczyna! Wybieramy dowolny gadżet – perukę, wąsy, a może zabawną chmurkę z napisem lub ekstrawaganckie nakrycie głowy? – przyjmujemy pozycję ;) przed fotobudką i na ekranie dotykowym przyciskamy "START". Automat zrobi serię zdjęć i wydrukuje je w ciągu 20 sekund.

Czy to nie jest banalnie proste?
Obsługa urządzenia nie wymaga jakiegokolwiek szkolenia , wystarczy nasza intuicja. Oczywiście podczas, każdej z imprez możecie Państwo liczyć na pomoc Asystenta, który jest zawsze w pobliżu.

Wspólna zabawa sprzyja, pobudzaniu naszej wyobraźni i zdjęcia z takiej imprezy pozostaną, nie tylko na długo w naszej pamięci, ale również na zdjęciach. A takie wspomnienia są niezapominane na wiele, wiele lat…

Możliwy układ zdjęć!
To Wasza impreza i to Wy wybieracie układ zdjęć dopasowany do waszych potrzeb. My służymy swoja pomocą i na pewno wspólnie znajdziemy dla was idealne rozwiązanie. Możecie wybierać liczbę zdjęć i uklad graficznych, który znajdzie się na każdym wydruku, a także wybrana przez was personalizacja która będzie przypominała o tym szczególnym dla was dniu.

Dojedziemy do każdego

miejsca w Polsce!

Masz pytania? zadzwoń!

tel. 606-753-815